בוא להכיר מקרוב

את הנכס המניב הבא שלך
section backgroundאודות

גולדן בי הינה חברה גרמנית הפועלת מזה אחת עשרה שנים ברציפות בגרמניה בביצוע עסקאות נדל"ן וניהולם עבור השותפים בחברה ועבור משקיעים פרטיים מרחבי העולם. אנו מחלוצי איתור הזדמנויות והנגשת השקעות למשקיע הפרטי. 

 

משרדי החברה במערב גרמניה נמצאים בעיר Oberhausen וכוללים צוות מקצועי, מקומי דובר גרמנית ושפות זרות נוספות. הצוות בעל היכרות, ידע ונסיון בשוק השקעות וניהול נכסי נדל"ן בגרמניה. לצד אנשי מפתח מעולם הכלכלה והנדל"ן העולמי. פעילות החברה בגרמניה כוללת איתור פרויקטים להשקעה, חקר שוק מתמיד הבוחן ומנתח מגמות ותמורות בשוק הנדל"ן המקומי בזמן אמת תוך אינטגרציה עם מגמות כלכליות ותמורות נדל"ן באירופה ובעולם. ניהול שוטף של נכסי החברה ונכסי המשקיעים, השבחת הנכסים ואיתור מתמיד של פרויקטים נוספים.

 

תפיסת העולם המקצועית של גולדן בי שמה דגש על אכפתיות וקפדנות בניהול ועל עדכניות בידע ובמחקר, לצד ערכים של אנושיות ורגישות. אנו מבינים כי מאחורי כל השקעה נמצא אדם אשר השקעה זו חשובה לו בהיבטים אישיים רבים, ומתחייבים להעניק לכל משקיע בהתאם לצרכיו האישיים את השרות הנכון ביותר עבורו. כמו כן, הקו המנחה אותנו הוא בטחון ההשקעה, ורק על בסיס בטחון ההשקעה תבוא יצירת הרווחים הראויה.

 

הניסיון שלנו מאפשר לך להשקיע בתבונה במיקום חכם ובנקודת הזמן הנכונה.

נשמח להפגש ולתת לכם מידע מדויק ואחראי, ולהוות גשר להשקעה הטובה ביותר עבורכם – בהתאמה אישית.

בואו לקבל מידע פוקח עיניים ולהבין, בפרטים, את הזדמנות ההשקעה ההיסטורית הקיימת היום בערים גדולות ומבוססות במערב גרמניה.

 

אנו מעניקים לכל משקיע מעטפת שירותים כוללת, החל משלב ההשקעה ועד למימוש הנכסים. החברה פועלת כל העת על מנת לאתר עבורך הזדמנויות השקעה נבחרות בעלות מירב הפוטנציאל לעליית ערך הנכס והכנסה שוטפת קבועה ויציבה. כל נכס שנמצא מתאים נבדק בקפידה ע"י צוות מקצועי ומיומן לבדיקת מיקום וסביבת הנכס, רמת התחזוקה של הנכס לאורך השנים ומצבו ברגע נתון זה, זהות הדיירים, רמת הביקוש הקיימת והצפויה לנכס. ומצבו המשפטי.

עם השלמת בדיקות הנכס תמשיך גולדן בי לתת לך מענה לכל אורך ההשקעה. הליך הרכישה כולו ינוהל ויבוצע בעזרת מחלקת ביצוע הרכש של גולדן בי. במסגרת ההליך אנו נדאג להתקשרות מול הנוטריון הגרמני, בחינת חוזה הרכישה, טיפול בהליך המימון הבנקאי ורישום הנכס בטאבו הגרמני על שם המשקיע. אנו גם נדאג לפתיחת חשבון בנק עבור ניהול ההכנסות שלך, אותו תוכל, אם תחפוץ בכך, לנהל בעצמך באמצעות גישה אונליין 24/7.

 

אנו ננהל עבורך את הנכס באמצעות מחלקת הניהול שלנו, במקצוענות ובמיומנות שיחסכו לך הוצאות לאורך השנים. אתה תקבל דו"ח פשוט וברור בתום כל רבעון ובו דיווח על תזרים המזומנים של הנכס והודעות עדכון שונות כך שתמיד תהיה מעודכן! אחת לשנה מקבל כל משקיע ניתוח מקיף ויסודי על מגמות הנדל"ן בגרמניה תוך התייחסות ספציפית לנכס הנמצא בבעלות המשקיע. אנו בגולדן בי משקיעים כל העת בניתוח מגמות ותמורות בשוק הנדל"ן הגרמני כך שאנו כאן בשבילך כל העת עם האצבע על הדופק לאתר את נקודת הזמן הנכונה ביותר עבורך, על פי הצרכים והמאפיינים האישיים שלך, למימוש הנכס בשוק המקומי.

 

אנו נהיה אתך ובשבילך, בכל שלב. גם אתה יכול לרכוש היום נדל"ן במיקום מושכל ובמחיר נמוך היסטורית, שמשקף ביטחון להשקעה שלך ופוטנציאל לעליית ערך הנכס. 

בין לקוחותינו הפרטיים: רופאים בכירים, עורכי דין, רואי חשבון ובכירים מעולם הבנקאות. לצד משקיעים ממעמד הביניים ומשקיעים הבונים את עתידם הכלכלי לשנות הפנסיה. לכולם כאחד נעניק את השרות הטוב והמקצועי ביותר. כי זה אנחנו, וזו המומחיות שלנו!

 

"הדרך היחידה לרכוש ידע היא באמצעות הנסיון" (אלברט איינשטיין)

 

משרדי החברה בגרמניה: Rolandstrasse 91, Oberhausen טלפון: 208-8838-8228 (0) 49+

משרדי החברה בישראל: רחוב מנחם בגין 7 רמת גן. בית גיבור ספורט – קומה 21, טלפון: 03-6244199

 

הנהלה גרמניה

מנהלת דיירים – הגברת קרמן קניאלס

גברת קניאלס קארמן,  מייצגת את החברה כלפי השוכרים. במסגרת תפקידה נותן צוות הניהול של החברה, בפיקוחה ובניהולה של גב' קניאלס, מענה לכל פנייה של השוכרים, הצוות אמון על מתן מענה וטיפול מקצועי ואחראי מתוך תודעת שרות ברמה גבוהה. לדיירים שלך יש כתובת זמינה ויעילה לכל פניה.

במסגרת תפקידה, פועלת הגברת קניאלס בשיתוף פעולה מתמיד עם צוות ניהול הנכסים על מנת להעביר בקרה ומשוב בין הדיירים לצוות הניהול

מנהלת המשרד - הגברת ג. לאנג

גב' לאנג, אחראית על ניהול המשרד בגרמניה, ובכלל זה פיקוח על רכישת הנכסים, ניהול הנכסים, התקשורת בין הבנקים לחברה. לגברת לאנג ניסיון של 20 שנה בניהול פרויקטים נדלנ"יים בגרמניה, בעבודה עם בנקים וגופי מימון פרטיים, בשיתופי פעולה עם רשויות מקומיות ובניהול תהליכים אסטרטגיים.

מנהל תחום רשויות – מר אלכסנדר קאהט.

מר קאהט, פועל עבור החברה וציבור המשקיעים מול מגוון הגופים והרשויות בגרמניה. במסגרת תפקידו מתנהל מר קאהט מול רשויות מונציפאליות לתכנון ובניה, רשויות המס בגרמניה, רשם החברות וגופים רגולטוריים נוספים. 

ראש צוות ניהול – הגברת א. דורונג.

גברת דורונג, עומדת בראש צוות הניהול של החברה. הצוות מנהל את נכסי המשקיעים ונכסי החברה לאורך כל תקופת ההשקעה. כחלק מניהול הנכסים הצוות מפקח על תזרים ההכנסות של הנכס מידי חודש בחדשו, ביצוע תשלומים לנותני שירותים, מעקב אחר רמת התחזוקה של הנכס, וחידוש פוליסת הביטוח של הנכס מידי שנה. כמו כן, צוות הניהול פועל בשיתוף פעולה הדוק עם מנהלת הדיירים של החברה על מנת לקבל משוב על שביעות רצון הדיירים.

מנהל מחלקת דיירים - מר טוביאס דושנסקי

כחלק מהתרבות הגרמנית, הדיירים גרים בשכירות תקופות ארוכות. לכן, הליך השכרת דירה נפתח בהגעת המשפחה למשרדינו לריאיון אישי בו נוכל להתרשם מהדייר. מר גיימס טוביאס, מקבל את המשפחה לראיון. במידה ונמצאה התאמה יוזמנו הדיירים להשלמת ההליכים. בתום התהליך, מעביר מר טוביאס את הסכם השכירות החתום למחלקת הניהול ומנהלת הדיירים להמשך הקשר והטיפול

מנהל צוות שיפוצים ואחזקה – מר דניאל אנטון

חלק מהשקעות החברה כוללות תכנית שיפוץ והשבחה על פי תכנית הנדסית ואדריכלית. צוות השיפוץ ובראשו מר אנטון מצבע בפועל תכניות אלו. כמו כן, מטפל הצוות בתחזוקה שוטפת של הנכסים. למר אנטון ניסיון של 20 שנה בהנדסת בניין, שיפוץ פרויקטים רגילים ופרויקטים לשימור, ובתחזוקת נכסים. צוות העובדים בניהולו פועל עם תודעת שירות גבוהה ברמה האישית והמקצועית

הנהלה ישראל

מנהלת המשרד - גברת טלי וויס

גב' וייס, אחראית ניהול המשרד הישראלי והקשר בין המשרדים הגרמני והישראל; לגב' וויס תואר ראשון במנהל עסקים ועשרים שנות ניסיון בפיתוח עסקי וניהול משרד בשוק הגרמני לחברות היי-טק. בעבר עבדה גב' וייס כשבע שנים עבור חברת הביטוח הגדולה בשוויץ וכן עבור חברות שירותים פיננסיים בציריך. גברת וויס דוברת גרמנית כשפת אם וכן אנגלית, עברית וצרפתית.

סמנכ"ל פיתוח עסקי – מר עמית פיקס

מר עמית פיקס, סמנכ"ל פיתוח עסקי ושיווק. למר פיקס ניסון של 20 שנות פעילות בתחום הנדל"ן בחו"ל ובעולם העסקי. במהלך השנים הקים חברות ובהן כיהן בתפקידים בכירים וכן שימש כיועץ חיצוני עבור חברות בהקמה. מר פיקס פועל על מנת לאתר שיתופי פעולה אסטרטגיים מול חברות נוספות על מנת להעניק ערך מוסף לחברה ולמשקיעים. במסגרת תפקידו, מייצג מר פיקס את החברה גם כלפי ציבור המשקיעים במדינות חוץ.

המסגרת המשפטית

ד"ר טוביאס האוש,

נוטריון מומחה למקרקעין ד"ר טוביאס בעל תארים בהנדסה, במנהל עסקים ובמשפטים. עבר התמחות מיוחדת במיזוגים ורכישות נדל"ן. ככל נוטריון בגרמניה, ד"ר האוש ממונה מטעם המדינה ובעל סמכויות נרחבות, מעין שיפוטיות. משרדו של ד"ר האוש ממוקם במרכז דיסלדורף ומעניק שירות והגנה משפטית ללקוחות החברה.

חשבון נאמנות בחברת קלירשיפט

כל המרות כספי ההשקעה והעברת התמורה לגרמניה מבוצעות באמצעות חברת קלירשיפט. קלירשיפט קשורה בהסכם מסגרת נאמנות עם חברת "משמרת שירותי נאמנות" מחברות הנאמנות הגדולות בארץ. ומבוטחת באמצעות פוליסת ביטוח מיוחדת של חברה מקבוצת Lloyd's of London . פוליסת ביטוח זו מבטיחה איתנות כספית ופיננסית של החברה כלפי הלקוחות בכל תרחיש. הפעילות הכספית של החברה והדוחות הכספיים מנוהלים ומבוקרים ע"י פירמת רואי החשבון BDO Ziv &Haft , משרד רו"ח בינלאומי מהידועים והמוכרים בארץ ובעולם. קרלישיפט (ישראל) בע"מ הינה בעלת רישיון כנותן שירותי מטבע מטעם משרד האוצר. בארה"ב, קלירשיפט רשומה במשרד האוצר ברשימה של נותני שירותי מטבע ובעלת רישיון נותן שירותי מטבע מהמשרד לבנקאות וביטוח במדינת ניו ג'רסי. בנוסף קלירשיפט גם חברה באגודה הלאומית לנותני שירותי מטבע.

גולדן בי תשואה אמיתית

עו"ד ונוטריון אוטו מיולר

עו"ד ונוטריון מיולר הוא יליד העיר דיסלדורף, עורך הדין של החברה. אוטו מלווה את עסקאות החברה בגרמניה במסגרת תפקידו מבצע עורך הדין אוטו בדיקת נאותות משפטית בטרם רכישת הנכס ומבצע הליך פרצלציה לנכסי החברה לאחר רכישתם.